Dokąd pójść,
jeżeli cierpisz na nadmierną potliwość

Z wyżej podanego wynika, że człowiek dotknięty nadmierną potliwością ma 2 naprawdę skuteczne i jednocześnie tanie możliwości, jak rozwiązać swoje problemy. Jeżeli wolisz drogę bez użycia skalpelu, to najlepszym wyborem leczenia nadmiernej potliwości jest zakup urządzenia do jonoforezy. Jeżeli operacja nie sprawia Ci problemu, jest tutaj możliwość sympatektomii piersiowej. Spójrzmy na to, kto oferuje takie możliwości.

Gdzie można kupić urządzenie do jonoforezy

Jeszcze nie tak dawno jonoforeza była wykonywana wyłącznie na drogich klinikach lekarskich a ceny urządzeń sięgały tysięcy dolarów. Nowe technologie jednak umożliwiły powstanie tańszych urządzeń, dzięki którym można wykonywać jonoforezę również w środowisku domowym. Jeżeli będziemy szukali skutecznego i przetestowanego urządzenia do jonoforezy, możemy znaleźć urządzenie nazwane Electro Antiperspirant czeskiej firmy Hightech Production. Zaletą tego urządzenia jest przede wszystkim możliwość działania dzięki zwykłym bateriom AA, lub bateriom AA, które można doładować. Również po zakupu urządzenia już tylko ładujesz baterie i nie masz żadnych innych wydatków. Oprócz tego dostawa urządzenia w ramach całego świata jest gratis.

Więcej o urządzeniu do jonoforezy Electro Antiperspirant.

Gdzie pytać o możliwość zabiegu chirurgicznego

Sympatektomia piersiowa, jak nazywa się operacja zapobiegająca nadmiernej potliwości, nie jest prostą sprawą. Koszty operacji są pokrywane przez niektóre ubezpieczalnie, te jednak wymagają wykluczenia jakiejkolwiek innej metody leczenia nadmiernej potliwości, która może pomóc, jeszcze przed wyrażeniem zgody z operacją. To znaczy absolwowanie długiej drogi, podczas której będziesz razem ze swoim lekarzem osobistym szukał procedur, które mogą zapobiec nadmiernej potliwości. Dopiero kiedy nie ma już innej możliwości, jest wyrażona zgoda z rozwiązaniem chirurgicznym. Razem z lekarzem będziesz szukał też ewentualnych problemów psychicznych, które mogę być przyczyną hyperhydrozy, próbował już wspominanych maści i antyperspirantów, w niektórych wypadkach bywa wskazane zażywanie leków antydepresyjnych. Zalecane jest wypróbowanie jonoforezy jeszcze przed operacją, deklarowane efekty są bardzo wysokie i z pewnością pomagają większości pacjentom dotkniętym nadmierną potliwością. Dopiero w chwili, kiedy wszystkie inne metody leczenia hyperhydrozy okażą się bezskuteczne, może lekarz polecić wykonanie sympatektomii piersiowej. Najlepszym sposobem, jak zacząć, to zwierzyć się ze swych problemów lekarzowi rejonowemu, który poleci dalsze postępowanie.